Colectia de poze tokiohotelthebestboyz.3xforum.ro
Total 2292 poze.

InapoiInainte

 
:nono: poze cu ei:nono:
09.09.200836.1KB
:nebun: rbd :x:nebun:
11.09.200817.3KB
:nebun: audrey kitching:nebun:
12.08.200823.3KB
:nebun: cinema bizarre:nebun:
18.09.200834.5KB

 
:nebun: poze cu ei:nebun:
29.08.200821.9KB
:nebun: rbd :x:nebun:
11.09.200828.4KB
mia :nebun: rbd :xmia :nebun:
14.09.200823.8KB
french kiss presupune atingerea limbii cu limba, dar si limbii in gura este un gest romantic sauFrench kiss presupune atingerea limbii partenerului cu limba, dar si introducerea limbii in gura partenerului. Este un gest romantic sau erotic, dar plin de pasiune. Sarutul simplu cu buzele indica o relatie nonerotica (de cele mai multe ori), insa French kiss indica si o relatie sexuala sau romantica. Sarutul frantuzesc este excitant pentru parteneri si sporeste tensiunea sexuala dinaintea partidei amoroase. Sarutul cu limba stimuleaza si buzele, limba celuilalt, cavitatea bucala, acestea fiind zone sensibile la atingere. Cum se face Umezeste-ti buzele (trece usor cu limba peste ele) pentru a nu avea o senzatie neplacuta la atingere. Capul trebuie sa il inclini putin intr-o parte pentru a avea spatiu si lejeritate in sarutat. Cu ochii inchisi nu vei mai analiza fiecare parte si miscare a celuilalt si te vei simti mai bine. Saruta prima data foarte usor (cu cat te doreste mai mult si ii dai mai putin, cu atat isi va dori si mai mult de la tine). Dupa ce ai sarutat cu buzele, deschide putin gura (iti vei da seama cum la fata locului) si cu limba umezeste-i buzele. Nu intreba daca poti sa o saruti frantuzeste! Totul trebuie sa se desfasoare lent pentru ca senzatiile sa ofere fiori maximi. Dupa ce i-ai umezit buzele, mangaie usor limba partenerului. Jucati-va precum fac serpii la imperechere. Atentie sa nu ii faci operatie de amigdala in timpul sarutului. Nu este o senzatie placuta. Sarutul combinat cu anumite mangaieri ale partilor corpului va vor aduce trairi interioare de tensiune sexuala. De fiecare data cand saruti este altfel. Niciodata nu vor fi sarutarile la fel. Variatia de miscari va aduce ceva nou de fiecare data. Trairile va vor impinge cum sa va miscati. Exersati cat puteti. Atentie la neatentie Sunt cateva aspecte de care trebuie sa ai grija ca sa iasa totul bine: - respiratia - cea mai mare greseala este sa uiti sa respiri. Daca nu vrei sa lesini respira normal, in ritm normal. In anumite momente (mai erotice) este permisa si respiratia pe gura; - respiratie fresh - mesteca ceva inainte mentolat; - atentie la dinti - sa nu va loviti in dinti in furia sarutului; - fi activ - cum vrei sa te sarute, fa-o si tu. Nu sta sa astepti sa o faca doar celelalt; - regula nr. 1 - este fara reguli! Faci asa cum simti fara sa incomodezi insa. Emotiile interioare va vor ajuta. - mainile - daca le folosesti vor da o nota mai romantica sarutului. Tine-i capul cu mainile, obrajii sau gatul. Nu sta cu mainile degeaba. - vorbeste - comunicarea este importanta daca vrei ca totul sa iasa bine. Ce va place si cum va place spuneti-va fara teama. Ce sa nu faceti - nu sufoca cu limba; - nu suge limba la refuz (doare); - atentie la saliva sa nu va inecati (si prin sarut se pot lua boli infectioase, mononucleoza infectioasa de exemplu, numita si boala sarutului); - sa nu saruti cu respiratia urat mirositoare; - sa nu razi ca nu stie sa sarute ca si tine (da-i lectii de franceza...).
02.09.200818.9KB

 
:nebun: rbd :x:nebun:
12.09.200823.7KB
shi io il yuby :nebun:  :nebun: 
 :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: 
 :nebun:shi io il yuby moooolt!!!!!!! :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
06.09.200829.2KB
:nebun: rbd :x:nebun:
14.09.200831.1KB
:nebun: papusha tom:nebun:
29.08.200840.5KB

 
:nebun: poze cu el:nebun:
06.09.200829.5KB
:limba: poze cu ei:limba:
08.09.20087KB
:nebun: christina aguilera :x:nebun:
22.12.200814.3KB
:nebun: rbd :x:nebun:
12.09.200852.7KB

 
:nebun:  :nebun: masina lui tom:nebun: :nebun:
29.08.200834.2KB
ce tare e gardu` :rotfl: poozece tare e gardu` :rotfl:
29.07.200843.7KB
maite si dulce maria, despre actiunile de 
cateva publicatii din america latina au lansat zvonuriMaite si Dulce Maria, despre actiunile intreprinse de fani 2008-08-20 Cateva publicatii din America Latina au lansat zvonuri conform carora mai multi fani ai trupei RBD s-ar fi sinucis la aflarea vestii ca trupa se destrama. Informatiile nu au fost confirmate deocamdata, iar Maite Perroni spera ca acest lucru nici sa nu se intample. `Nu imi spuneti astfel de lucruri, nu, nu, nu, e ceva foarte serios, nu vreau nici sa ma gandesc la asa ceva. Nu vreau ca ceva ce a fost atat de frumos in viata mea (perioada Rbd , n.r.) sa se termine atat de urat. RBD e un lucru frumos care ni s-a intamplat tuturor si nu as vrea sa fie manjita cu astfel de articole`, a declarat Maite Perroni, citata de musica.aol. Intrebata cum ar reactiona daca zvonurile se confirma, membra RBD a raspuns: `nici n-as sti ce sa spun, cred ca as ramane fara cuvinte`. La fel ca si alti membri ai trupei ( Anahi si Christian), Maite a declarat ca vestea destramarii formatiei a luat-o prin surprindere. Tot prin surprindere au fost luati si fanii RBD, care nu s-au impacat cu aceasta idee, ci au hotarat sa organizeze marsuri de protest. Conform unor mijloace mass media din America Latina, unii ar fi facut mai mult de atat, mergand pana la sinucidere. `Am auzit ca 2 copii din Mexic, 3 din Brazilia si 3 din Peru au luat aceasta teribila decizie. In Brazilia, Venezuela, Spania, Romania si Mexic se organizeaza marsuri de protest pentru a evita despartirea`, noteaza site-ul TVyespectaculos.com. Desi Anahi a fost cea care i-a indemnat pe fani sa-i sustina prin marsuri de protest, colega sa de trupa Dulce Maria nu este de acord cu aceste manifestari, conform aceleeasi surse. `Ne intristeaza pe toti acest inceput al etapei de ramas bun, dar a fost o decizie pe care am luat-o toti 6 si e ciudat sa rogi oamenii sa protesteze impotriva a ceva ce tu insuti ai ales... suntem recunoscatori pentru sprijin, fiecare avem insa visuri diferite. Ceea ce ne apasa cel mai mult sunt fanii, dar decizia e deja luata`, a declarat Dulce Maria .
11.09.200836.2KB
:zzz: kaulitz twince in:zzz:
12.01.200933KB

 
:((( :nebun: alex evans:((( :nebun:
12.08.200821.5KB
eo una ador testeleEo una ador testele <3 si shtiu o gramada ^^ shi sunt curioasa ce var ieshi shi voua ^^ o sa incep eo apoi punetzi shi voi okey? ^^ nu neaparat q TH ^^ rezultatul meu e:Esti un vampir insetat de sange. Poate te transformi in liliac si zbori in intuneric. Sau poate vei musca pe cineva.Ajutor! ji rezultatul: O sa mori la 94 de ani. O babuta o sa te confunde cu soacra ei pe care a urat-o toata viata si o sa te loveasca in cap cu umbrela ei cu buline galbene. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Rezultatul testului tau: Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie. :rotfl: :rotfl: Rezultatul: Te vei reincarna intr-un zeu! Mai e ceva de spus? Esti cel mai tare!Faptul ca nu sunt multi oameni ca tine este un lucru bun. Daca toata lumea ar avea o atitudine ca a ta, probabil rasa umana ar fi disparut. Zicetzi shi voi ce va ieshit shi mai pun ^^ dak mai vretzi...
06.05.200927.6KB
:nebun: emo loove:nebun:
02.08.200810.6KB
:nebun: rbd :x:nebun:
12.09.200834.1KB

 
:rotfl:  :rotfl:  zice help me poze cu el:rotfl: :rotfl: :rotfl: park zice HELP ME :uimit: :rotfl::rotfl:
30.08.200844.2KB
:hi: th la hollywood:hi:
01.09.200848.1KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: poze cu el:nebun: :nebun: :nebun:
06.09.200845.7KB
:nebun: gemenii in maldive:nebun:
31.08.200832.7KB

 
:nebun: papusha tom:nebun:
29.08.200834.9KB
asta`i de anu trecut ... tot poncho cu steagu` nostru :nebun: rbd :xasta`i de anu trecut ... tot poncho cu steagu` nostru :nebun:
14.09.200822.5KB
:nebun: poze cu ei:nebun:
08.09.20088.1KB
billy poze cu elbilly
06.09.200836.9KB

 
:nebun: barbie beatdown:nebun:
06.09.20085.3KB
:nebun: poze..:nebun:
31.08.200839.2KB
:nebun: poze cu ei:nebun:
29.08.200837.5KB
aici punem poze..
cu gemeni kaulitz erau mici.. :rotfl: poze..aici punem poze.. cu gemeni Kaulitz inpreuna.. cand erau mici.. :rotfl:
31.08.20088.2KB

 
:nebun: rbd :x:nebun:
12.09.200815.4KB
:rotfl: pooze:rotfl:
29.07.200826.7KB
:nebun: desene cu ei:nebun:
31.08.200826.1KB
nush dak au mai fost  :nebun: brandon killennush dak au mai fost :nebun:
12.08.200831.9KB
InapoiInainte