Colectia de poze tokiohotelthebestboyz.3xforum.ro
Total 2292 poze.

InapoiInainte

 
emo girl
17.08.200840.4KB
poze..
07.09.20088.6KB
:rotfl: devilish:rotfl:
29.08.200832.6KB
hanna beth
06.09.20083.8KB

 
:nebun: poze cu el:nebun:
29.08.200815.8KB
:nebun: babyfayce katie:nebun:
10.09.200831.9KB
:nebun: poze cu el:nebun:
29.08.200813.6KB
:nebun: rbd :x:nebun:
12.09.200827.5KB

 
:nebun:  :cool: poze cu el:nebun: :cool:
06.09.200824.8KB
:zzz: miley cyrus:zzz:
20.12.200835.4KB
yu :nebun: cinema bizarreyu :nebun:
18.09.200813.5KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: 
ce frate idiot am :nebun: poze cu el:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: ce frate idiot am :nebun:
07.09.200825.7KB

 
:zzz: audrey kitching:zzz:
12.08.200820.6KB
:nebun: b.u.g. mafia:nebun:
14.08.200845.8KB
:nebun:  :nebun: poze cu el:nebun: :nebun:
06.09.200840.8KB
:nebun: rbd :x:nebun:
12.09.200827.1KB

 
noul look :zzz: 

nu e cn jtie ce schimbare :zzz: el e de mn dar eu nul vreau pe elnoul look :zzz: nu e cn jtie ce schimbare :zzz:
24.09.200814.7KB
christina aguilera :x
22.12.200833.7KB
tupac shakur (n. 16 iunie 1971 — d. 13 septembrie 1996) a descoperit la varsta de 12 ani pasiunileTupac Shakur (n. 16 iunie 1971 — d. 13 septembrie 1996) a descoperit la varsta de 12 ani pasiunile pentru actorie, poezie si melodii de dragoste. A studiat la Scoala de Arte din Baltimore actoria si balet. La aceasta scoala, Tupac a lasat o impresie profunda asupra profesorilor si arata un potential mare.Din pacate, Tupac nu a putut sa continue pregatirea. S-a mutat in Oakland, California cu restul familiei. Atunci a inceput Tupac sa "umble cu lumea rea". La 15 ani, a decoperit muzica rap; a inceput sa scrie texte, sa umble tantos si sa profite de trecutul lui din New York. Oamenii din orasele mici se temeau de reputatia New York-ului; s-a autodenumit MC New York si a lasat impresia oamenilor ca era un dur. Nefiind tinut inapoi de lipsa lui de educatie, Tupac s-a alaturat trupei de rap Digital Underground ca dansator. Nu la mult timp dupa ce trupa a ajuns foarte cunoscuta, Tupac a lansat primul lui album, 2pacalypse Now, care a fost un succes. Hit-ul Brenda's Got A Baby l-a lansat pe Tupac in lumea muzicii. Datorita talentului lui, a primit un rol in filmul Juice. Tupac a lansat apoi albumul Strictly for my N.I.G.G.A.Z., care a fost un succes mai mare si chiar a intrat in topuri. A murit in Las Vegas. :( :( :( :(
13.08.200823.1KB
:nebun: poze..:nebun:
21.09.200841.2KB

 
:nebun: alex evans:nebun:
30.07.20087.2KB
:nebun: masina lui tom:nebun:
29.08.200846.2KB
:cool: koti rose:cool:
31.07.200826.9KB
teruki an cafeTeruki
22.12.200838.5KB

 
:nebun:  :nebun: poze cu el:nebun: :nebun:
06.09.200841.7KB
anahi si dulce maria canta `el regalo mas grande` cu tiziano 
membrele rbd dulce maria si anahi auAnahi si Dulce Maria canta `El regalo mas grande` cu Tiziano Ferro 2008-08-26 Membrele RBD Dulce Maria si Anahi au inregistrat melodia `El regalo mas grande` in colaborare cu interpretul italian Tiziano Ferro , informeaza presa spaniola. `A fost pentru mine o surpriza enorma cand m-au intrebat daca mi-ar placea sa cant in duet cu el. Am inceput sa sar in sus de bucurie`, a declarat Dulce Maria . Atat muzica, cat si versurile cantecului `El regalo mas grande` au fost compuse de Tiziano Ferro . Melodia vorbeste despre iubire, `dar nu numai de iubirea care exista intre membrii unui cuplu, ci si despre iubirea pentru familie, prieteni si chiar pentru tine insuti`, a dezvaluit Dulce Maria . Anahi nu s-a aratat la fel de extaziata de noul proiect, ea mentionand ca aceasta colaborare ii este benefica si italianului, deoarece il ajuta sa-si mai spele pacatele, dupa ce a declarat intr-o emisiune radio ca mexicancele sunt urate si bigote. Melodia `El regalo mas grande` va fi inclusa pe viitorul album al lui Tiziano Ferro , material ce urmeaza a iesi pe piata in luna noiembrie.
11.09.200840.1KB
:nebun: desene cu ei:nebun:
31.08.200831.5KB
:nebun: poze cu el:nebun:
07.09.200843.2KB

 
ucker :nebun: rbd :xucker :nebun:
13.09.200843.5KB
:nebun: poze cu el:nebun:
06.09.200821.8KB
nesimtitit :uimit: emo loovenesimtitit :uimit:
02.08.20084.9KB
:nebun: poze cu el:nebun:
06.09.200836.1KB

 
=p~ poze cu el=P~
07.10.200822.7KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: poze..:nebun: :nebun: :nebun:
07.09.20086.2KB
cool :cool:  :nebun: emo girlcool :cool: :nebun:
17.08.200860.1KB
:limba: punem poze cu baieti emoemo boy:limba:
29.07.20086.9KB

 
eo am 45 !yupiii test - cu care dintre ei te :>eo am 45 !yupiii
01.11.200934.5KB
:nebun: glamour :nebun: rbd :x:nebun: Glamour :nebun:
20.12.200831.4KB
:nebun:  :nebun: poze cu el:nebun: :nebun:
08.10.200836.4KB
c ass :nebun:  :nebun:  :nebun: ce bunok ii bill :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nod: 

i loveOmFg.. moama c ass :nebun: :nebun: :nebun: yuummyyy...da ce bunok ii bill :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nod: i love himmm :nod: :nod: :rotfl: :rotfl:
29.12.200839.4KB
InapoiInainte