Colectia de poze tokiohotelthebestboyz.3xforum.ro
Total 2292 poze.

InapoiInainte

 
poze cu el
06.09.200820.9KB
bill poze cu elbill
06.09.200847.2KB
:nebun:  :nebun: parazitzii:nebun: :nebun:
13.08.200823.8KB
:nebun: poze cu ei:nebun:
08.09.20088.5KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: megan hollywood:nebun: :nebun: :nebun:
30.07.200812.1KB
:nebun: rbd :x:nebun:
14.09.200849.6KB
:nebun: poze cu el:nebun:
29.08.200833.3KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: poze..:nebun: :nebun: :nebun:
21.09.200814.6KB

 
ce dulce e :rusine:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze cu elce dulce e :rusine: :nebun: :nebun: :nebun:
06.09.200844.9KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: 
=p~ =p~ :nebun:  :nebun: poze cu el:nebun: :nebun: :nebun: =P~ =P~ :nebun: :nebun:
04.09.200827.5KB
:zzz: th shi fanii:zzz:
01.09.200842.2KB
poze
29.07.20089.5KB

 
:nebun: rbd :x:nebun:
12.09.200820.5KB
:zzz: asta ala moa=))))):zzz:
08.12.200832.1KB
dulce maria rbd :xDulce Maria
11.09.200837.5KB
:cool:  :nebun:  :nebun: poze cu el:cool: :nebun: :nebun:
06.09.200820.1KB

 
zrry...nu ma mai intrat p net d moolta vreme...:d vreau sa va spoon k d zioa strans o parte dinzrry...nu ma mai intrat p net d moolta vreme...:D vreau sa va spoon k d zioa gemenilor,ne`am strans o parte din fanele tokio hotel din TGV,sh am petrecut ompreuna.nu am facut cn shtie c party,dar a fost super. a fost "reuniunea fanelor TH din TGV"...in pza eram putine...eram ultimele kre ramasesem...dar noi,am fost 20 d fete.au mai sst catziva fani,kre nu au putut venii:(
12.09.200839.6KB
:nebun: poze cu ei:nebun:
29.08.200830.2KB
toata lume amainile :rotfl: poze cu eltoata lume amainile sus shi eee ooooooooooooo :rotfl:
07.09.200837KB
membrii trupei rbd fac yoga pentru a scapa de 
membrii trupei rbd si serialului “ rbd , familia”,Membrii trupei RBD fac yoga pentru a scapa de stres 2007-07-04 Membrii trupei RBD si protagonistii serialului “ Rbd , familia”, difuzat de postul de televiziune Acasa, in fiecare duminica, de la orele 20.30 s-au inscris la cursuri de yoga pentru a face fata stresului. `Participam la cursuri de yoga pentru a trece usor peste stresul si peste oboseala din calatorii. Vorbim cu un maestru, ne invata cum sa ne controlam emotiile. Ne-a invatat cate ceva si despre hrana macrobiotica, ce ar trebui si ce nu ar trebui sa mancam. Trebuie sa invatam sa ne hranim`, a declarat Christian Chavez. Pentru toti cei care admira modul in care membrii RBD se intretin, tot interpretul lui Chris din serialul `RBD, familia` a dat mai multe detalii despre regimul alimentar pe care ei il tin. `Corpul are nevoie de carbohidrati, de proteine si de leguminoase. Mai intai trebuie sa mananci salata, adica leguminoasele, apoi treci la proteine, adica pui sau orice alta carne si la sfarsit poti manca paste, cereale, orez, fasole sau garnituri asemanatoare`.
11.09.200829.7KB

 
:nebun: babyfayce katie:nebun:
09.09.200815KB
mai punetzi ji voi :nebun: jonas brothersmai punetzi ji voi :nebun:
20.12.200835.7KB
:nebun: poze cu el:nebun:
06.09.200816.3KB
ku bill :nebun:  :nebun: 

ku cne ai vrea sa te blokezi intr'o kamera reeece??? :rotfl:  :rotfl:ku Bill :nebun: :nebun: ku cne ai vrea sa te blokezi intr'o kamera reeece??? :rotfl: :rotfl: lipsa de idei :dinti:
29.12.200822.7KB

 
date mah din cadru :x 

 :rotfl:  :rotfl: poze cu eldate mah din cadru :x :rotfl: :rotfl:
12.09.200835.4KB
:zzz: domnu` slash doamna faceti`va ca nu ma stiti :]]:zzz:
21.07.201049.3KB
:zzz: devilish:zzz:
29.08.200817.1KB
si akm sufragerie lexa scapase de emotzii siincepuse sa se poarte normal
t: dute sa te ca la 4si akm nextu... in sufragerie lexa scapase de emotzii siincepuse sa se poarte normal T: dute sa te pregateshti ca la 4 plecam L: ok B :auzi...undei deea L: cred ca doarme... B : :uimit:ink doarme?e 3:uimit: L: poi da ...stai sati desenez ca sa pricepi ieri pe la ora asta a plecat la repetitzii si sa intors pe la 1 noaptea B : :uimit:da' cat repeta L:bill tu nu potzi sati imaginezi cate mel canta ea cu vocea,cate mel canta doar cu chitara si cate mel canta ea si cu vocea si cu chitara,dak iti pune dosarele cu versuri in brate treci prin podea la cat de grele snt B :gata am inteles L :ce bine ca esti destept...ca altfel ar fi trebuit sati explic mai mult T:deci vrei sa mai ajungem la mall azi? L:nu ma grabi ca te extermin dak nu ma machez cum trebe...percepi mesaju? T:da bine :rolleyes: la patru ei pleaca si bill incepe sa se plimbe prin casa deea a deschis calcu a pus muzik sia luat chitara si a inceput sa cante(avea ochii inchisi) usa era intre-deschisa si se auzea clar ce canta...bil tokmai trecea pe acolo a intrat incet...deea nici nu a auzit...sa asezat pe un scaun si a ascultat cand a terminat de cantat: B :canti foarte frumos...;) D : aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si a fugit...sa imbracat si a plecat sa se plimbe...plimbarea sa transformat in fuga lexa si tom tokmai se intorceau cu masina...lexy coboara si fuge dupa deea L:ce ai patzit? D:nimik L:teai intalnit cu bill asai? D : poi...da L:si ceai facut?ai vb cu el...sau ai stat si teai uitat ca proasta? D:a doua varianta L:unde mergi? D:la o plimbare L:ok..capro D:vaco L:capra asta e o vaca:x D:vaca asta e o capra :x astai alan app.scz ca am pus nextu cam greu da am niste probleme la net..
18.10.200915.5KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: ador poza asta :nebun: miley cyrus:nebun: :nebun: :nebun: ador poza asta :nebun:
20.12.200831.8KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: mumooosu mew :limba:  :nebun:  :nebun: rbd :x:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: mumoooSu mew :limba: :nebun: :nebun:
11.09.200846KB
insignele cu bill si tomik :nebun: lucrurile voastre cu thinsignele cu bill si tomik :nebun:
22.11.200820KB
n`am gasit mare lukru despre ei asa k pun doar poze :rotfl: skilletn`am gasit mare lukru despre ei asa k pun doar poze :rotfl:
18.09.200845.8KB

 
uioe6l caricaturiuioe6l
12.09.200829.5KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: rbd :x:nebun: :nebun: :nebun:
11.09.200844.9KB
:nebun: poze cu el:nebun:
06.09.200822.2KB
ji este foarte de ew cel putin ma inteleg bine cu ea

dar nu vrea sa isi dea adresa 

pe hi5 scrie kji este foarte de treaba adik ew cel putin ma inteleg bine cu ea dar nu vrea sa isi dea adresa pe hi5 scrie k e din taiwan dat spune celor cu care vorbeste mai mult k este din illinois e super de gasca fata ji vorbeste engelza sigur..nu romana:P
09.09.200819.2KB

 
:rotfl: poze funny:rotfl:
29.08.200829.8KB
nr 4 poza preferata cu billu`:xnr 4
21.07.201038.3KB
:nebun:  :nebun: casa gemenilor :x:nebun: :nebun:
31.08.200845.9KB
:nebun:  :uimit: miley cyrus:nebun: :uimit:
20.12.200840.9KB
InapoiInainte