TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
Lista Forumurilor Pe Tematici
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Pavel Andreea
Femeie
24 ani
Vrancea
cauta Barbat
28 - 49 ani
TOKIO HOTEL is the BEST / •°•Welcome•°• / Domnu` slash doamna faceti`va ca nu ma stiti :]] Moderat de Hanny_Por'~, Nyappy Chan, mag_483, shosho, ˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Autor
Mesaj Pagini: 1
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~

Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31
Buna~!! Ma cheama Daria, dar mi se spune Pixi, deci si voi sa`mi ziceti asa   Am 13 ani si sunt din Campulung-Muscel   Sunt o fana fffff mare TH, dar nu de foarte mult timp (cam de la inceputul lui 2010 ). Sunt cam obsedata de Bill   ...Inafara de TH mai ascult Nightwish, Evanescence, Sirenia, Xandria, The Rasmus, Demi Lovato, Katy Perry.
          Sunt obsedata de fenomene paranormale   Sunt obsedata de geografie     Sunt obsedata de Bill    
          Si asa, ca o concluzie de final: Sunt prea obsedata      

domnu` slash doamna faceti`va stiti :]] buna~!! cheama daria, dar spune pixi, deci voi sa`mi ziceti

64.4KB


_______________________________________
[/url]
[/url]

Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu,
Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu,
Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu,
Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez,
Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec,
Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni,
Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine!
Ei bine nu incerc sa te conving ,
Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig,
Azi open your eyes, exact ca in filme ,
Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine
Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie:
Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul,
Slash doamna, va rog reveniti,
Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.


pus acum 15 ani
   
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~

Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31
asta is eu

domnu` slash doamna faceti`va stiti :]] asta

32.1KB


_______________________________________
[/url]
[/url]

Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu,
Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu,
Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu,
Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez,
Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec,
Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni,
Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine!
Ei bine nu incerc sa te conving ,
Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig,
Azi open your eyes, exact ca in filme ,
Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine
Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie:
Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul,
Slash doamna, va rog reveniti,
Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.


pus acum 15 ani
   
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~

Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31


domnu` slash doamna faceti`va stiti :]]

29.5KB


_______________________________________
[/url]
[/url]

Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu,
Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu,
Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu,
Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez,
Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec,
Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni,
Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine!
Ei bine nu incerc sa te conving ,
Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig,
Azi open your eyes, exact ca in filme ,
Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine
Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie:
Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul,
Slash doamna, va rog reveniti,
Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.


pus acum 15 ani
   
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~

Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31
aaaa si am uitat sa va zic ceva: daca vreti sa mai vorbim, dati add la devilish_pixii13     si sa imi ziceti pe mess daca sunteti de pe forum ca sa stiu

domnu` slash doamna faceti`va stiti :]] aaaa uitat zic ceva: daca vreti mai vorbim, dati add  

26.7KB


_______________________________________
[/url]
[/url]

Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu,
Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu,
Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu,
Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez,
Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec,
Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni,
Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine!
Ei bine nu incerc sa te conving ,
Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig,
Azi open your eyes, exact ca in filme ,
Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine
Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie:
Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul,
Slash doamna, va rog reveniti,
Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.


pus acum 15 ani
   
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~

Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31


domnu` slash doamna faceti`va stiti :]]

49.3KB


_______________________________________
[/url]
[/url]

Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu,
Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu,
Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu,
Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez,
Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec,
Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni,
Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine!
Ei bine nu incerc sa te conving ,
Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig,
Azi open your eyes, exact ca in filme ,
Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine
Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie:
Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul,
Slash doamna, va rog reveniti,
Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la