TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Pavel Andreea
 | Femeie 24 ani Vrancea cauta Barbat 28 - 49 ani |
|
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~
 Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31
|
|
Buna~!! Ma cheama Daria, dar mi se spune Pixi, deci si voi sa`mi ziceti asa Am 13 ani si sunt din Campulung-Muscel Sunt o fana fffff mare TH, dar nu de foarte mult timp (cam de la inceputul lui 2010 ). Sunt cam obsedata de Bill ...Inafara de TH mai ascult Nightwish, Evanescence, Sirenia, Xandria, The Rasmus, Demi Lovato, Katy Perry. Sunt obsedata de fenomene paranormale Sunt obsedata de geografie Sunt obsedata de Bill Si asa, ca o concluzie de final: Sunt prea obsedata 
64.4KB
_______________________________________
[/url]
[/url]
Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu, Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu, Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu, Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez, Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec, Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni, Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine! Ei bine nu incerc sa te conving , Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig, Azi open your eyes, exact ca in filme , Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie: Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul, Slash doamna, va rog reveniti, Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~
 Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31
|
|
asta is eu 
32.1KB
_______________________________________
[/url]
[/url]
Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu, Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu, Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu, Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez, Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec, Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni, Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine! Ei bine nu incerc sa te conving , Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig, Azi open your eyes, exact ca in filme , Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie: Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul, Slash doamna, va rog reveniti, Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~
 Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31
|
|

29.5KB
_______________________________________
[/url]
[/url]
Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu, Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu, Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu, Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez, Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec, Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni, Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine! Ei bine nu incerc sa te conving , Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig, Azi open your eyes, exact ca in filme , Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie: Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul, Slash doamna, va rog reveniti, Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~
 Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31
|
|
aaaa si am uitat sa va zic ceva: daca vreti sa mai vorbim, dati add la devilish_pixii13 si sa imi ziceti pe mess daca sunteti de pe forum ca sa stiu 
26.7KB
_______________________________________
[/url]
[/url]
Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu, Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu, Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu, Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez, Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec, Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni, Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine! Ei bine nu incerc sa te conving , Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig, Azi open your eyes, exact ca in filme , Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie: Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul, Slash doamna, va rog reveniti, Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Mama Ta Este Gay ;))
~ New Member ~
 Din: Shoseta :]]
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 31
|
|

49.3KB
_______________________________________
[/url]
[/url]
Astazi de exemplu, vreau sa pierd timpu, Vreau sa schimb ritmul, atat de simplu, Nu fac pericol astazi, nu sunt tipu, Astazi nu iubesc, astazi nu lucrez, Astazi o frec, fac un joint, pun castile si plec, Si ma petrec, pe bulevarde mari nu ma intrec cu nimeni, Nu-s panicat, asta e bine, ochelari la ochi se stie, astazi e despre mine! Ei bine nu incerc sa te conving , Dar daca n-ai stiut, astazi e soare in loc de frig, Azi open your eyes, exact ca in filme , Ca daca nu te vede nimeni, poti sa vezi pe oricine Azi Nu! sunt mort, inchid telefonul si las mesagerie: Sunt plecat pe varful Omu, asa ca domnul, Slash doamna, va rog reveniti, Azi ... faceti-va ca nu ma stiti.
|
|
| pus acum 15 ani |
|