Colectia de poze tokiohotelthebestboyz.3xforum.ro
Total 2292 poze.

InapoiInainte

 
friends or noi suntem yuki si vicky … sutem lui vicky a murit de cancer cand ea avea 9 ani,iar tatalFriends or foe Hi^^ noi suntem Yuki si Vicky … Sutem orfane...Mama lui Vicky a murit de cancer cand ea avea 9 ani,iar tatal sau venea acasa beat foarte des si o batea asa ca a fugit…Parintii mei au murit intr-un accident…eram amandoua foarte indraznete si nu ne era frica de nimic …Noi locuiam intro biserica parasita la capatul orasului….si ca sa ne intretinem ne dadeam la fraieri,le dadeam noaptea somnifere,le furam tot apoi fugeam…de aceea eram cautate de politie. Intr-o zi tocmai il jefuisem pe unu si fugeam de politie cand am vazut un concert...ce loc mai bun sa ne ascundem decat in multime...dar nu am putut intra asa ca am fugit in backstage. Alergam pe un hol mare si am vazut o cabina asa ca am fugit si neam ascuns in dulap unde erau o multimde de haine... la un moment dat intra cineva in cabina...Vine si deschide dulapul iar noi cadem una peste alta... Yuki: aauuucchhh Vicky:auuuucchhhh Bill/Tom: cine sunteti si ce faceti aici? Vicky: eu sunt Vicky si ea este prietena mea Yuki si suntem cautate de politie Yuki: mah va rog nu ne turnatzi Tom: poi nu va turnam cu o conditie Tom: sa veniti sa stati la noi Yuki: ce? :O VEZI SA NU nici macar nu va cunosc Bill:eu sunt bill iar el e fratele meu geaman Tom:voi alegeti! Ori la inchisoare ori la noi acasa! Yuki: yo aleg inchisoarea Bill: Okay*si se indrepta spre usa* Yuki: haideti mah … nu ne turnati si lasati-ne sa plecam Vicky: Stai...ce faci? Bill: chem politia Yuki: Bill...te rog nu Yuki: de ce nu putem sa plecam pur si simplu? :( Tom: pentru ca asa vrem noi Vicky: Offf....ok…Dar cum iesim?politia e peste tot Bill: am o idee Vicky: ce faci? *si ne pune pe amandoua pe scaun peste jumatate de ora* Bill: gata Vicky: wtf?*Bill ne vopsise blonde si ne machiase astfel incat nici noi nu mai recunosteam Yuki: mie imi place Tom: si mie Vicky: mdeah...si mie! Yuki: haidetzi.. Bill: tre sa va si schimbati *ne da niste haine de la el* Yuki: ce? Astea’s haine de baieti  Bill: imi pare rau dar noi nu purtam haine de fete Yuki: pacat … nici noi nu purtam haine de baieti Tom: nu conteaza hai schimbati-va... Yuki: de fata cu voi? /:) Tom: da :> >:) Yuki: aha vezi sa nu Bill: hoh mai stati linistite ca iesim afara Tom: ce? :O *Tom se uita in urma in timp ce era impins de bill iar Vicky isi daduse breteaua de la bustiera jos ca sa ii faca in ciuda…ne schimbam si iesim pe hol la baietzi* Yuki: Bill...noi suntem gata haideti Bill: ok... haideti *ajungem la ei acasa*
27.04.200929.7KB
:d poze gotice:D
29.07.200813.9KB
:zzz: codu` penal:zzz:
14.08.20089.6KB
si spatele :zzz: lucrurile voastre cu thsi spatele :zzz:
22.11.200820.8KB

 
:nebun: kiki kanibal:nebun:
12.08.200830.4KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze cu el:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
12.01.200942.8KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: audrey kitching:nebun: :nebun: :nebun:
27.08.200842KB
:rotfl: poze funny:rotfl:
29.08.200829.3KB

 
:hi: casa gemenilor :x:hi:
31.08.200832.4KB
:nebun:  :nebun: desene cu billu`:x:nebun: :nebun:
29.08.200826.1KB
hanna beth
06.09.20084.6KB
nr 2 poza preferata cu billu`:xnr 2
21.07.201029.2KB

 
:nebun: miley cyrus:nebun:
20.12.200823.9KB
:nebun: poze cu ei:nebun:
08.09.200842.7KB
haplea :uimit: :uimit: 
tziai lasat amprentza pe bill? :uimit:  :rotfl:  :rotfl: poze cu elhaplea :uimit: rutbanule :uimit: tziai lasat amprentza pe bill? :uimit: :rotfl: :rotfl:
25.09.200822.5KB
:nebun: poze cu ei:nebun:
29.08.200893.9KB

 
:nebun: poze cu el:nebun:
07.10.200816.4KB
:nebun: poze..:nebun:
07.09.20088.2KB
:nebun:  :nebun: nimeni altu`:nebun: :nebun:
15.08.200823.4KB
:nebun: poze cu el:nebun:
29.08.200818.1KB

 
:nebun: an cafe:nebun:
12.09.200843.5KB
t:hihi bil iau iar au pus astia poze in ziar cu u in baie cand te jucai cu ratusca aia poze funnyT:hihi bil iau iar au pus astia poze in ziar cu u in baie cand te jucai cu ratusca aia
02.09.200827KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze cu el:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
08.09.200831.4KB
:nebun: poze cu el:nebun:
06.09.200828.7KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: happy b'day bill&tom kaulitz!:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
03.09.200832.6KB
:nebun:  :nebun: asta ala moa=))))):nebun: :nebun:
14.09.200853.4KB
rbd: si alfonso herrera joaca 
alfonso herrera este al doilea membru al grupului rbd, dupa christianRBD: Si Alfonso Herrera joaca teatru! 2008-02-27 Alfonso Herrera este al doilea membru al grupului RBD, dupa Christian Chavez, care a fost inclus anul acesta in distributia unei piese de teatru. Poncho va juca in productia "The Pillowman" (scrisa de dramaturgul englez Martin McDonagh) si urmeaza a sustine un turneu prin Mexic, informeaza esmas.com. `Ceea ce m-a atras cel mai mult la aceasta piesa este calitatea scenariului`, a declarat Alfonso Herrera in cadrul unei conferinte de presa, adugand ca prima sa reprezentatie va avea loc pe 10 martie. Membrul Rbd le-a povestit jurnalistilor ca a studiat scenariul si si-a invatat rolul printre picaturi, `in Avion , la hotel`, in timpul concertelor cu RBD. El a tinut sa precizeze si ca noul proiect nu-i va afecta agenda pe care o are deja stabilita cu formatia. Alfonso Herrera este al doilea membru al grupului RBD care isi incearca norocul in teatru. Primul a fost Christian Chavez, care a debutat in teatru anul trecut, cu un rol in piesa `Hoy no me puedo levantar`, in 2008 fiind cooptat intr-o noua productie - `Avenue Q`.
11.09.200818.6KB
:nebun: poze cu el:nebun:
06.09.200833.5KB

 
sa emotzionat de 1 sept la un k i sa adus un tort


 :nebun: poze cu elsa emotzionat de 1 sept la un restaurant pt k i sa adus un tort :nebun:
10.10.200819.5KB
shin :nebun: cinema bizarreshin :nebun:
22.12.200844KB
:d kiki kanibal:D
31.07.200834.2KB
:nebun: brandon killen:nebun:
30.07.200838KB

 
:rotfl: poze cu ei:rotfl:
08.09.20088KB
:limba: 2 pac:limba:
13.08.200834.6KB
christina aguilera :x
22.12.200828.7KB
numita „first lady of crunk & b” de catre lil jon, ciara s-a lansat cu melodia de succes „goodies”,Numita „First Lady of Crunk & B” de catre producatorul Lil Jon, Ciara s-a lansat cu melodia de succes „Goodies”, o replica la adresa piesei lui Petey Pablo – „Freek-a-Leek”. Tanara s-a nascut in Austin, Texas dar si-a schimbat destul de des locatia: Germania, New York, California, Arizona si Nevada, stabilindu-se in final in Atlanta. Inca din copilarie si-a dorit sa ajunga o cantareata profesionista. S-a alaturat unui grup de fete, a invatat sa compuna melodii si apoi a plecat. A urmat o cariera solo cu ajutorul producatorului „Jazze Pha”. Ciara a colaborat cu Sean Garrett, producatorul piesei „Yeah!” a lui Usher, pentru creatia „Goodies”. LaFace a lansat albumul lui Lil Jon in vara lui 2004, urcarea lui in topuri fiind senzationala. Cu ajutorul celor trei (Pha, Garrett si Lil Jon) Ciara a debutat in septembrie 2004.
14.08.200812KB

 
:nebun: poze cu el:nebun:
06.09.200841.8KB
:uimit: alex evans:uimit:
12.08.200824.9KB
:zzz: asta ala moa=))))):zzz:
13.09.200861.9KB
:nebun: poze cu el:nebun:
07.09.200824KB
InapoiInainte