TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: theo23 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Arges cauta Barbat 26 - 45 ani |
|
Edia
~ Member ~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 84
|
|
Formatia Tokio Hotel va concerta in Romania in 2009. Dupa ce au primit trofeul `Headliner`, in cadrul MTV Europe Music Awards 2008, membrii trupei au stat de vorba cu VJ Ela, careia i-au marturisit ca anul viitor ajung, in sfarsit, si la noi.
`Baietii de la Tokio Hotel sunt foarte simpatici si cu un simt al umorului bine dezvoltat. Cand le-am spus ca au foarte multi fani in Romania, s-au bucurat foarte tare si au dorit sa le transmita, prin intermediul MTV, ca la anul vor scoate un nou album si ca vor veni sa concerteze in Romania`, a declarat VJ Ela.
Interviul in care fratii Kaulitz au fost intrebati, printre altele, cate iubite au si cum isi aranjeaza parul si in cadrul caruia vorbesc despre concertul Tokio Hotel in Romania va fi difuzat luni, 10 noiembrie, de la ora 21.30, la MTV News
_______________________________________

 "Viata unui adolescent" ficul meu cu Cinema Bizarre si Tokio Hotel daca vreti intrati si daca cititi lasati si comm chiar de 2 randuri,danke
|
|
| pus acum 17 ani |
|
mag_483
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
|
|
da am auzit si yo in sfarsit sper sa vina ca de 3 ani spun asa 
_______________________________________ T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Edia
~ Member ~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 84
|
|
si eu sper a aparut si in bravo girl
_______________________________________

 "Viata unui adolescent" ficul meu cu Cinema Bizarre si Tokio Hotel daca vreti intrati si daca cititi lasati si comm chiar de 2 randuri,danke
|
|
| pus acum 17 ani |
|