TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
Lista Forumurilor Pe Tematici
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil iulian93
Femeie
25 ani
Ilfov
cauta Barbat
27 - 68 ani
TOKIO HOTEL is the BEST / •°•scoala•°• / Colegii ... Moderat de Hanny_Por'~, Nyappy Chan, mag_483, shosho, ˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Autor
Mesaj Pagini: 1
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
pai ... voi ce fel de colegi avetzi ??  

dragutzi ... de gashk ... tocilari ... 


zicetzi ... 


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
draq sa ii ia..
dar ma rog zic 4 dintre ei..
Marcu-fost coleg..si futuro coleg..de treaba bla bla bla..
Zaher- la fel ca marcu
Ayda- o cunosc de mult timp ..ma inteleg zooper bn k ea..etc
Ionut- la fel ca la Ayda..
restul nici nu vreau sa imi amintesc ce schilozi erau pe acolo  


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
pai eo` ...
Alexuuuu`-cole` de bank ji BFF
Catalina - ma impac bn qu` ea
Skip - prea nebun baiatu` asta
Alex - cel mai de gashk baiat
MAR - e roackera .. mereu ies cu ea afara
si atata ... restu` ...:-j
aaa si nou` coleg Silviu .. e de gashk .. ala trebea sa fie a-10-a aku


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
mai bag catzivca colegi noi..
Aura- o fata zooper de treaba..ma inteleg zooper bn k ea...ma rog toata ziua am stat numai cu ea..
Pittbul- un baiat de treaba...cu care ma inteleg bn..
Alina- nebuna..dar ne intelegem bn..
Mary- cu asta ma inteleg la fel de bn..ma rog o cunosteam mai demult yo..dar nu stiam ca e cu mn in cls
si mai zic altadata..
k nu mai stiu bn km ii mai cheama..
in plm suntem 27 draq mai retine..
+ aia care sunt in liceu


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
aaa pai mai sunt ji aia de prin scoala super de gajk
pacat k au plecat aia kre au fost 8B ..   
cei mai tari din sc au fost aia .. ji nijte prieteni buni


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
aia prin liceu nu sunt atat de buni..
adica ma rog..
de mn si de inca cateva colege se ia mereu..  
mai ales pe mn ma striga numai rockeritzo


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la