TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
Lista Forumurilor Pe Tematici
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deyutza07
Femeie
23 ani
Buzau
cauta Barbat
25 - 48 ani
TOKIO HOTEL is the BEST / •°•C A M P A I G N S•°• / sunt 4 in TOKIO HOTEL Moderat de Hanny_Por'~, Nyappy Chan, mag_483, shosho, ˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Autor
Mesaj Pagini: 1
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
Dupa cum suna si titlul , aceasta e o campanie pentru a va aduce aminte ca in Tokio Hotel sunt 4 membri nu numai 2 . Pe langa numarul scazut de poze si de comentarii cu Georg si Gustav , de asemenea nu se poate observa elanul cu care scriu fanii la topicurile cu Bill si Tom si lipsa subiectelor la Gustav si Georg .
Vrem sa va amintim ca formatia Tokio Hotel , cea pe care toti sau mai exact toate o iubim , n-ar fi existat fara bassist si baterist . De aceea , va rugam sa le aratati recunostiinta voastra pentru acest lucru .
Un alt lucru care ne-a determinat sa facem campanie este numarul scazut al persoanelor interesate de topicurile cu Georg si Gustav si faptul ca unii posteaza acolo doar pentru a face postari . Si credem ca e timpul sa tragem un semnal de alarma in aceasta privinta si sa apelam la bunul simt al fanilor .


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
aham
is 4  


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
asta jtia toata lumea

dar asta nu inseamna k trebe sa fie revolta pe forum
s anu inceapa careva


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
mag_483
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
daca te referi ca toti stiam ca sunt 4 pers in th credema pt uni exista doar gemeni k.
dobitoci


_______________________________________
T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara


pus acum 17 ani
   
Edia
~ Member ~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 84
Da asa este.
O formatie nu poate exista fara basist si tobosar.
Faptul ca uni i vad doar pe gemeni si zic ca ei fac toata treaba se insala.
Fiecare depune efort, are un rol in trupa si e special in felul lui.
Mi se pare o idee foarte buna aceasta campanie. Am observat ca si in ficuri (pe alte forumuri) doar gemenii sunt pusi in evidenta, ceea mi se pare urat, desi in fic sunt toti membri.


_______________________________________


"Viata unui adolescent" ficul meu cu Cinema Bizarre si Tokio Hotel
daca vreti intrati si daca cititi lasati si comm
chiar de 2 randuri,danke

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la