TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: deyutza07
 | Femeie 23 ani Buzau cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
Dupa cum suna si titlul , aceasta e o campanie pentru a va aduce aminte ca in Tokio Hotel sunt 4 membri nu numai 2 . Pe langa numarul scazut de poze si de comentarii cu Georg si Gustav , de asemenea nu se poate observa elanul cu care scriu fanii la topicurile cu Bill si Tom si lipsa subiectelor la Gustav si Georg . Vrem sa va amintim ca formatia Tokio Hotel , cea pe care toti sau mai exact toate o iubim , n-ar fi existat fara bassist si baterist . De aceea , va rugam sa le aratati recunostiinta voastra pentru acest lucru . Un alt lucru care ne-a determinat sa facem campanie este numarul scazut al persoanelor interesate de topicurile cu Georg si Gustav si faptul ca unii posteaza acolo doar pentru a face postari . Si credem ca e timpul sa tragem un semnal de alarma in aceasta privinta si sa apelam la bunul simt al fanilor .
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|

_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
asta jtia toata lumea
dar asta nu inseamna k trebe sa fie revolta pe forum s anu inceapa careva 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
mag_483
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
|
|
daca te referi ca toti stiam ca sunt 4 pers in th credema pt uni exista doar gemeni k.  dobitoci
_______________________________________ T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Edia
~ Member ~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 84
|
|
Da asa este. O formatie nu poate exista fara basist si tobosar. Faptul ca uni i vad doar pe gemeni si zic ca ei fac toata treaba se insala. Fiecare depune efort, are un rol in trupa si e special in felul lui. Mi se pare o idee foarte buna aceasta campanie. Am observat ca si in ficuri (pe alte forumuri) doar gemenii sunt pusi in evidenta, ceea mi se pare urat, desi in fic sunt toti membri.
_______________________________________

 "Viata unui adolescent" ficul meu cu Cinema Bizarre si Tokio Hotel daca vreti intrati si daca cititi lasati si comm chiar de 2 randuri,danke
|
|
| pus acum 16 ani |
|