TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ada_net pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
TOKIO HOTEL sunt super staruri aproape in intrega lume.sunt pe cale de a deveni trupa rock de adolescenti cu cel mai mare succes din istoria muzicii germane.castiga milioane de euro din vanzarile albumelor,ale diverselor obiecte branduite cu numele lor si din turneele internationale.cu toate acestea se ascund de fani si de reprezentantii media.nu sunt disponibili si nici nu au chef de interviuri,sesiuni foto si intalniri cu fanii.NICIO ALTA TRUPA DIN GERMANIA NU ESTE MAI FITOASA SI MAI RETICENTA IN A DA DECLARATII.si nu numai revista POPCORN a avut experiente nefericite cu ei....atitudinea lor este nejustificata in conditiile in care publicatiile pt adolescenti actioneaza ca intermediari in tre staruri si fani.pt Bill & Co.insa,acesta este un aspect neinteresant-ei sunt convinsi k nu au nevoie de ajutor in relatia cu fanii.este o atitudine extrem de arogantacare,pe termen lung,nu le va aduce decat inconveniente!!!baietii ies din ascunzatoarea lor precum lacustele pe timp de vara doar cand vine vorba de ridicat premii.imediat ce acestea le-au fost inmanate,ei dispar la fel de reprede cum au aparut!!! Cam la fel se intampla si in turnee.Tokio Hotel concerteaza doar acolo unde e rost de bani grei,ca de exemplu in Franta sau in SUA.cand au observat ca de prin Anglia nu pot"ciupi'mai nimik(in topuri nu au reusit sa urce mai sus de locul 77),si-au luat reprede talpasita de pe "plantatie".in alte tari,insa,schema le functioneaza perfect:de trei ani se plimba dintr-un loc in altul fara nicio jena.dak oferta nu este "indestulatare",Bill & Co. zboara mai departe si isi fac din nou aparitia doar dak se intrevede cv bun la orizont.in februarie au venit ca un fulger in Berlin pt a-si ridica trofeul"Goldene Kamera"si-abracadabra!-au disparut din nou!un turneu prin Germania,un nou album,un interviu consistent?nope,oamenii n-au servit!la sfarsitul lui martie si-au programat un singurr concert in Germania(pe 31.03,in Dortmund),pe care l-au inclus in marele lor turneu european.deci nici macar fanii din tara lor de bastina nu se pot bucura de prezenta faimosilor TOKIO HOTEL,ce sa mai vb de cei din Romania!
nici nu stiu ce sa zic..... 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
asta e din POPCORN am revista ji articolul asta ma suparat cam tare nr care a venit dupa asta a fost cu scandal 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
stiu.... 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
miyavi
~ New Member ~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
|
|
`~`BiLlY & ToMmY`~` a scris:
asta e din POPCORN am revista ji articolul asta ma suparat cam tare nr care a venit dupa asta a fost cu scandal  |
da stiu...e o mare tampenie nu e adevarat d loc...pt k ei au deja TH TV stiti doar k e pe youtube spune mooolte din viata lor
40.5KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
da/.. dar ce sa le ceri la toti retardatzi care nu au altceva de facut decat sa strice reputatia la cei cu succes 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
romanie de KKT atentate de KKT vb mea de toate zilele 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
ce-a mai de KKT tara.. este unica 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
da... gasesti o tara ca asta odata la 900000000000000000000000000 de ani 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
romania e cu 482016 ani in urma 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Hanny_Por'~
Moderator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 371
|
|
nu cred nik din ceea ce zice in popcorn
cred k scriu asta pt.k nui le plac th shi k sa le faca rau
iar faza cu tzara noastra e adevarata
am inceput deja sami urasc natzia pt. tot
pt.k puteam sa facem mai multe...
trebuia sa fim demult in UE
sa folosim de mult euro..am auzit k vom avea euro doar din amul 2011 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
fata tzii minte k la gradi` la o serbare am primit rolul de romania ?? a fost superr 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
ji deasta iubeshti u romania? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
ehhh no o iubesc ma k e tzarishoara mea 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
mag_483
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
|
|
e doar o tampenie asta nu e adev th au dat o gramada de interviuri si siau sustinut si concerteledaca nusi suportau fanii nu faceau trupa nu cantau in fata mii de fani din lumea asta nar fi dat autografe defapt nu doar nu siar fi facut truca ce dreaq god ce oameni prosti se vede cai articol romanesc 
_______________________________________ T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara

|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
yo am doar cateva cuvinte despre tot
SI MARMOTA INVELEA CIOCOLATA IN STANIOL
am fost destul de explicita 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|