TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
Lista Forumurilor Pe Tematici
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ada_net pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 47 ani
TOKIO HOTEL is the BEST / •°•Tokio~Hotel•°• / TH sunt super staruri dar sunt cei mai fitzosi din Germania..... Moderat de Hanny_Por'~, Nyappy Chan, mag_483, shosho, ˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Autor
Mesaj Pagini: 1
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
TOKIO HOTEL sunt super staruri aproape in intrega lume.sunt pe cale de a deveni trupa rock de adolescenti cu cel mai mare succes din istoria muzicii germane.castiga milioane de euro din vanzarile albumelor,ale diverselor obiecte branduite cu numele lor si din turneele internationale.cu toate acestea se ascund de fani si de reprezentantii media.nu sunt disponibili si nici nu au chef de interviuri,sesiuni foto si intalniri cu fanii.NICIO ALTA TRUPA DIN GERMANIA NU ESTE MAI FITOASA SI MAI RETICENTA IN A DA DECLARATII.si nu numai revista POPCORN a avut experiente nefericite cu ei....atitudinea lor este nejustificata in conditiile in care publicatiile pt adolescenti actioneaza ca intermediari in tre staruri si fani.pt Bill & Co.insa,acesta este un aspect neinteresant-ei sunt convinsi k nu au nevoie de ajutor in relatia cu fanii.este o atitudine extrem de arogantacare,pe termen lung,nu le va aduce decat inconveniente!!!baietii ies din ascunzatoarea lor precum lacustele pe timp de vara doar cand vine vorba de ridicat premii.imediat ce acestea le-au fost inmanate,ei dispar la fel de reprede cum au aparut!!!
Cam la fel se intampla si in turnee.Tokio Hotel concerteaza doar acolo unde e rost de bani grei,ca de exemplu in Franta sau in SUA.cand au observat ca de prin Anglia nu pot"ciupi'mai nimik(in topuri nu au reusit sa urce mai sus de locul 77),si-au luat reprede talpasita de pe "plantatie".in alte tari,insa,schema le functioneaza perfect:de trei ani se plimba dintr-un loc in altul fara nicio jena.dak oferta nu este "indestulatare",Bill & Co. zboara mai departe si isi fac din nou aparitia doar dak se intrevede cv bun la orizont.in februarie au venit ca un fulger in Berlin pt a-si ridica trofeul"Goldene Kamera"si-abracadabra!-au disparut din nou!un turneu prin Germania,un nou album,un interviu consistent?nope,oamenii n-au servit!la sfarsitul lui martie si-au programat un singurr concert in Germania(pe 31.03,in Dortmund),pe care l-au inclus in marele lor turneu european.deci nici macar fanii din tara lor de bastina nu se pot bucura de prezenta faimosilor TOKIO HOTEL,ce sa mai vb de cei din Romania!




nici nu stiu ce sa zic.....


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
asta e din POPCORN
am revista
ji articolul asta ma suparat cam tare
nr care a venit dupa asta a fost cu scandal


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
stiu....    

_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
miyavi
~ New Member ~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2

`~`BiLlY & ToMmY`~` a scris:

asta e din POPCORN
am revista
ji articolul asta ma suparat cam tare
nr care a venit dupa asta a fost cu scandal

da stiu...e o mare tampenie
nu e adevarat d loc...pt k ei au deja TH TV stiti doar k e pe youtube
spune mooolte din viata lor

sunt super staruri dar sunt cei mai fitzosi din `~`billy & tommy`~` scris:asta din popcorn

40.5KB


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
da/..
dar ce sa le ceri la toti retardatzi care nu au altceva de facut decat sa strice reputatia la cei cu succes    


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
romanie de KKT atentate de KKT
vb mea de toate zilele    


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
ce-a mai de KKT tara..
este unica    


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
romania e cea mai de KKT ji imputzita tzara
     
drumuri najpa
gropi de ascunzi mashina in ele
POLUARE
ji programe cu intarziere
ce mai
UNICATA
nu o mai gaseshti nigaieri


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
da...
gasesti o tara ca asta odata la 900000000000000000000000000
de ani      


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
romania e cu 482016 ani in urma    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
da              

_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
Hanny_Por'~
Moderator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 371
nu cred nik din ceea ce zice in popcorn

cred k scriu asta pt.k nui le plac th shi k sa le faca rau

iar faza cu tzara noastra e adevarata

am inceput deja sami urasc natzia pt. tot

pt.k puteam sa facem mai multe...

trebuia sa fim demult in UE

sa folosim de mult euro..am auzit k vom avea euro doar din amul 2011


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
daca o sa avem si atunci      
cu Base la conducere mai bn te duci draq        


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
bah`
ce avetzi cu romania ? 

e asha mishto
ce dak iz gunoaie ... sau strazile au gropi ... sa le asfalteze  
romania e superaa      

nu m`as muta niciodata din tzarisoara mea

sunt nationalista    


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
   
yo mash muta numai decat din rahatul asta de tzara
pardon
pamant roamnesc
 
direct in germania ma duc


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
fata tzii minte k la gradi` la o serbare am primit rolul de romania ??
a fost superr    


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
 
ji deasta iubeshti u romania?


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
ehhh no 
o iubesc ma k e tzarishoara mea       


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
   
ciudat mai ejti mai rutbanule  


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
ehhh ... ciudat    

pus acum 17 ani
   
mag_483
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
e doar o tampenie asta nu e adev
th au dat o gramada de interviuri
si siau sustinut si concerteledaca nusi suportau fanii nu faceau trupa nu cantau in fata mii de fani din lumea asta
nar fi dat autografe
defapt nu doar nu siar fi facut truca ce dreaq
god ce oameni prosti se vede cai articol romanesc


_______________________________________
T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
yo am doar cateva cuvinte despre tot

SI MARMOTA INVELEA CIOCOLATA IN STANIOL


am fost destul de explicita


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la