TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
Lista Forumurilor Pe Tematici
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
geogeorgiana17
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 57 ani
TOKIO HOTEL is the BEST / •°•Bill~Kaulitz•°• / ideal girl Moderat de Hanny_Por'~, Nyappy Chan, mag_483, shosho, ˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Autor
Mesaj Pagini: 1
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
Fata ideala pt Bill:
Inaltimea: Mai joasa decat mine cu 10 cm
Culoarea parului: Inchis la culoare
Stil de imbracaminte: Nu conteaza
Caracterul: Copilaroasa, nebunatica, sa nu te plictisesti cu ea!
Ce sa fie cel mai important pt ea: Dragostea
Pieptul ( adik marimea sanilor ) : Nu are importanta
Mainile: Foarte moi, ca la un copil mic.
Ce muzica sa asculte: Nu conteaza
Unde sa traiasca: Cel mai mult as vrea sa traiasca undeva in afara de Germania. Daca ea se va afla intr-un alt loc, oras sau tara, atunci va fi mai bine.
Trebuie sa fie fana sau pur si simplu sa nu stie de voi: Nu stiu, principalul e sa ma iubeasca pe mine nu banii mei.
Unde ai vrea sa o intalnesti: Pe strada, totul sa fie intamplator.



_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
cat are el inaltzime ??   1.82 park   eo am 1.70  

pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
el are 1.85
yo 1.75


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
va potrivitzi    

pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
da se potrivesc de minune...
bagate pe bubu    


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
yo nu cred k ma potrivesc cu el    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
dc..
adik decide bubu


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
   
nu cred k ar vrea sa stea langa o nebuna k mn
chiar dak zicea kai plac alea copilaroase
dak am auzitzi ce fel vb k un copil mic va pishatzi pe voi de ras


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
   

_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
DeDeeA
~ Member ~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 96
si eu am 1.75 
par inchis la culoare
mainile nush
nu's din germania


ehhh ... ne potrivim ce sa mai     


_______________________________________

^_^     *_*      0_0    ^_^

pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
depinde catzi ani ai

yo am 13-14 ji is cam inalta pt varsta mea...crek am ami mult de 75
dar tot ma potrivesc    


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
dezi rutbanule
adik sugus
ce parere ai
k u ai vazut ce fel sunt
   
in carne ji oase  
ce zici?
ash avea vreo shansa la el ? 8->


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
MIssTH
~ New Member ~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 21
Billu are akm aproape 1.90
       


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la