Moderat de Hanny_Por'~, Nyappy Chan, mag_483, shosho, ˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Autor
Mesaj
Pagini: 1
Алексa
Administrator Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
tipa asta e maritate si are 2 copii
zice ca si-ar parasi familia pentru a pleca cu bill
si-a facut si tatuaju "stea" ca a lu bill
toata casa e cu postere cu el iar barbatu-so o zis ca se culca si se scoala cand ii intuneric in dormitor ca sa nu vada posterele saracu ce viata are si o mai zis ca tot ce isi doreste ii sa il ia naiba pe bill
fetitza ii considera pe TH nashpa, baiatu zice ca bill e nasol...culmea ca se imbraca si se machiaza ca el , iar masa zice ca baiatu spue asta de ciuda ca el nu ii asa frumos ca bill...deci sa zici asta despre copilu tau....
imi pare rau ca nu mai gasesc videou cu traducere in engle da il pun pe asta fara subtitrare ca sa o vedeti
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
muierea dreq fah ai 2 copii ji sotz ji u te dai la bill el are jum din varsta ta vezitze bre de ciorba ta au ajuns sa fie ji pe carnaciori sotzul ei zicea k bill sa arda in iad imi venea sai sucesc gatu
_______________________________________
pus acum 17 ani
Алексa
Administrator Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
mag_483
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
da situ asta am mai vazut asta e oricum billu e un dulche
_______________________________________ T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara
pus acum 17 ani
Edia
~ Member ~ Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 84
a stiu de nebuna asta as putea spune ca e obsedata de mai bine isi vede de familia ei
_______________________________________ "Viata unui adolescent" ficul meu cu Cinema Bizarre si Tokio Hotel daca vreti intrati si daca cititi lasati si comm chiar de 2 randuri,danke
pus acum 17 ani
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
am doar cateva cuvinte de spus pt babataia asta
LASANEEE LASANEEE K NEAI PLICTISIIIT
_______________________________________
pus acum 17 ani
ъﻨչﻪггε ցﻨгl
~ New Member ~
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
doamne la 36 de ani,cu copii si sotz,umbla dupa tipi de 20? e nabuna,de`a dreptul nebuna
asta e video`ul cu traducere in eng
[url]
pus acum 17 ani
andreea
~ New Member ~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 27
ia uiteo...vezitzi tanti de familia ta ji lasa-l pe bill in pace
pus acum 16 ani
Edia
~ Member ~ Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 84
Se face singura de ras. Ar trebui sa-si vada de familia ei, pe care o va pierde fiindca o neglijeaza.
_______________________________________ "Viata unui adolescent" ficul meu cu Cinema Bizarre si Tokio Hotel daca vreti intrati si daca cititi lasati si comm chiar de 2 randuri,danke
pus acum 16 ani
emadrinni
~ New Member ~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
Asta e una dintre cele mai stupide chestii care au legatura cu Bill...Chiar mi-e mila de ea.