TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
Lista Forumurilor Pe Tematici
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
runnyroxy din Suceava
Femeie
25 ani
Suceava
cauta Barbat
26 - 57 ani
TOKIO HOTEL is the BEST / •°•:Lucruri enervante:•°• / Manelele Moderat de Hanny_Por'~, Nyappy Chan, mag_483, shosho, ˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Autor
Mesaj Pagini: 1
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
manele sux        

pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
           

_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
ma alatur ji yo
OOOOOOOOOOOOOOOOOOF VIATZA MEEAAAA
MAAAA DOOOARE IINIMA MEAAAAAA
k de fiecare data cand le aud ma doar urechile    
sa moara dushmanii mei kas k nijte derbedei
ji ash renuntza la viatza ji la mn  k sa mia tak aia din gura
zboara milioanele.....vin k avioanele...k aseara team sunat k erai prea suparat
k te aresteaza ashtia cu 112 piulitza in actziune
ji spui k ejti mare GIGOLO cand tu faci k BATERIE BATERI BATERIE FOC FOC toate sticlele sa ramana fara dop

 
nus manelista dar leam invaztat de pe rost k nuami aste acanta la mn in bloc


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
mag_483
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
manele le urasc  si fratimio mai si e manelist care ma adoptati ca mie fik sa nu ma molipsesc
gata candidez la presedentie si interzic manele telenovelele  si pe banana(rihana)care ma votati
manele                                              


_______________________________________
T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
yo te votez
YO YO YO  
ji yo candidez la preshenditzie
JOS CU SCOALA
jos cu scoala
jos cu scoala


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
       

_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
mag_483
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
jos scoala
jos manele
jos telenovele
jos banana(rihana)
si o sai aduc pe th aici si nui mai las sa plece  
   


_______________________________________
T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
rezervamil pe bill
ji o camera de hotel
       
dakar jtii baiatul ala saracutzul ce ganduri diabolice am cu el  
nare nici o vina  
numai la prostii imi sta capu


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
pe Tom il las..
care il vrea..
dar Georg e al meu


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
il iau eo` pe Tom      

pus acum 17 ani
   
mag_483
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
alegeti dintre georg si gustav ca yol iau pe tom si `~`BiLlY & ToMmY`~` pe bill  dar daca vretyi fac clone si vi le dau voua si pastrez originalu    

_______________________________________
T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
     
bill e REZERVAT


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
bai   ..
nu va bagatzi peste mn..
am zis Georg este al meu..      
ador zambetul lui        


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator

Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
NU ne bagam  
e TOT NUMAI al tau    
nu tzil ciordeshte niemni    


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Nyappy Chan
Moderator

Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
maaamaaa
mai ussshorr    
speriatzi baietzii  


pus acum 17 ani
   
Алексa
Administrator

Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
daca vine vorba de Georg sunt in stare sa
si va bat..
aja k georg e rezervat..


_______________________________________
Алексa навсегда!


pus acum 17 ani
   
PrInZeSsIn ^DeR^ sOnNe
~ Tokio Hotel Fan ~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 173
shi eu urasc manele    
deshi am invatzat muulte pe de rost        
ca nah la sp ashtia ascultau numai manele    
`~`BiLlY & ToMmY`~` mai tzii minte cand ma mai sunai la sp sau te mai sunam shi eu shi se auzea pe fundal manele?



    aolo...macar acuma stau linishitita pana in feb cand ma duc iar


pus acum 17 ani
   
Edia
~ Member ~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 84
poluare fonica
colegii mei dragi asta asculta
a si am dat ieri peste un forum manele  
of tara asta


_______________________________________


"Viata unui adolescent" ficul meu cu Cinema Bizarre si Tokio Hotel
daca vreti intrati si daca cititi lasati si comm
chiar de 2 randuri,danke

pus acum 17 ani
   
Yuxxx
~ Member ~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 59
M bag ji eo    dekt sa srau 2 zile asc numai manele mai bn miashi taia venel in timp ce ashi kdea d pun bloc q 15 etaje 

_______________________________________
Fake.is.the.last.fucking.trend.and.every1.seems.2.be.in.style.

pus acum 17 ani
   
Yuxxx
~ Member ~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 59
Scoala mea lasatzio    k imi place    la noi numai scoala nu e aia  e mai gaagie in ore dekt in pauze    profii dua teme dar nu le face nici draq...orele nu prea le frecventam,ne lungim vacantzele cu vreo 2-3 zile    scoala mea RULZ!!! ah shi singura ora obositoare e aia d sport 

_______________________________________
Fake.is.the.last.fucking.trend.and.every1.seems.2.be.in.style.

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la