TOKIO HOTEL is the BEST
~HALLO~si eres fans TOKIO HOTEL registrate aqui..no te costa nada~kusses
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TOKIO HOTEL is the BEST | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL IS THE BEST
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Gabriela Gaby 25 ani
 | Femeie 25 ani Suceava cauta Barbat 26 - 71 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
poi me place a lui... nu jtiu.. 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
a lu` chriss da ... dak el nu mai intra ... k nu mai intra a lu` shosho 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
a lu m@g 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
shosho
Moderator
 Din: Disney World
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 285
|
|
danke...chockyzulina mia mie imi place a lu chockyzu aia cu maimutza aia care se stramba si a lui BIllY si Tuomy aia cand sta Bill in bratze la Tumx

_______________________________________
 T:i'm hot baby!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
vaiii a lu` shosho e superr ochisorii lui tommytzu` 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
da si ala cu tomytzuu` shi billu`in avion e super zici k billu` papa X_x 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
mancare de caini no problem yo amanc deaia de matza grauntze dealea jis bune serios vb
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
da ma stiu k ji yo pap grauntze d matza 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
shosho
Moderator
 Din: Disney World
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 285
|
|
mz fetilor shi mie imi plac ale vuastre a lu Chocky=you+me=50 years later billi si tuomy=cand Billu sta in bratzelelui tuomx(zici k sta in bratzele lu Mosh Craciun) a lui LoLLy="toti prosti se uita la semnatura mea" ff tari ... 
_______________________________________
 T:i'm hot baby!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|

_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|

_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
shosho
Moderator
 Din: Disney World
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 285
|
|
o aduor omg... o iubesc pur si simplu arata super bine.. 
_______________________________________
 T:i'm hot baby!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
a lu` Billy & Tommy e prea tare si prea mare 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
ms 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
semnaturi mai mici va rog mult.. sau ma la-s de administrarea forumului..ji facetzi ce vretzi..
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
shosho
Moderator
 Din: Disney World
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 285
|
|
da nu puoth sa renuntz la semnatura mia .. o aduor ..plissssssssssssssssssssssssss 
_______________________________________
 T:i'm hot baby!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
nici yo nu pot renunzta la ea e pref meeeaa te log 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
yo am lasat-o draq de administrare.. daca vretzi sa schimbatzi cv sau sa bag o categorie noua imi zicetzi pe mess 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
shosho
Moderator
 Din: Disney World
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 285
|
|

_______________________________________
 T:i'm hot baby!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
app.. bafta..fetelor 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
nu prea am pref la semnaturi .. dar daca este gotice ...e bn... ji nu pot sa zic care imi place.. 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
mz.. dar nu e cn jtie ce.. in semnatura asta am cam ecsprimat ce aj vrea yo safac.. 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
vrei satzi tai venelee?? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
me place a lu` Billy&Tommy shi a lu`miki-nebunatik 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
va rog mult,, semnaturile mai mici,,.. k merge greu navigarea pe forum.. 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
vaii era semnatura mea preferata 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
srry dar a trebuit sa le micsorez k ingreuna navigarea pe forum.. imi pare rau pt semnaturile voastre.. dar voi nu atzi vrut sa le micjoratzi ji vi le-am micjorat yo.. srry ink o data 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
mag_483
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
|
|
mie imi plache cel mai mult a lu tree kid 
_______________________________________ T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
danke 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
si me.. dar e cam multe poze.. si ingreuneaza navigarea pe forum.. 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
da mah.. a ta si toate semnaturile mai mari si miscatoare ingreuneaza navigarea pe forum 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
a mea are 2 care se mijk are cv? 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
DeDeeA
~ Member ~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 96
|
|
imi plac a lu' Billy&Tommy si a lu` Tree Kid :]] 
_______________________________________
 ^_^ *_* 0_0 ^_^
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyappy Chan
Moderator
 Din: Stau pe strada ... :x
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1782
|
|
danke 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
danke 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
poi... nu jtiu ma mai gandesc 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
am gasit. me place a mea 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
dar park nu ai voie sa te auro votezi 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
stiu.,.. dar nu ma pot abtine... k ador poza k pie si k Orlando.... cat de nebuni mai pot fi.... 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
mag_483
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
|
|
danke si a ta e misto si a lu lolipop mai ales prima poza app aia sunr gay?fara suparare
_______________________________________ T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Алексa
Administrator
 Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187
|
|
nu sunt mah gay.. dar sunt nebuni rau de tot.. dar zooper de treaba amandoi 
_______________________________________ Алексa навсегда!

|
|
| pus acum 17 ani |
|
˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Moderator
 Din: •°•FucK LiFe...lOvE BiLl•°•
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1289
|
|
a lui nyappy chan
WE ROCK 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|