Moderat de Hanny_Por'~, Nyappy Chan, mag_483, shosho, ˜♥BiLl lOvEz ZuZ♥˜
Autor
Mesaj
Pagini: 1
mag_483
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
_______________________________________ T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara
pus acum 17 ani
mag_483
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1153
ia sa vedem avril
_______________________________________ T:uhhhahhohh da cemi iubesc chitara
pus acum 17 ani
shosho
Moderator Din: Disney World
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 285
mie imi plc aman2 ... nu puoth sa ma decid.. Ashlee Simpson imbina muzick pop cu rock ...si iese pop-rock pe cand Avril Lavigne canta duar ... ruock ...deci mie imi plc ambele genuri ... app piesa lui Ashlee Simpson ie produsa de Timbaland
_______________________________________ T:i'm hot baby!
pus acum 17 ani
Алексa
Administrator Din: Lumea Perversiunilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1187